Winnaars teken- en ballonwedstrijd 2010 Brugge

Overzicht winnaars teken- en ballonwedstijd Sinterklaasfeest Brugge

Winnaars Tekenwedstrijd Sinterklaasfeest

Geboren in 2000
1. Sevenhant Jens – zoon van Deroey Anuschka (WZC Minnewater)
2. DeWulf Gillian – zoon van Maes Vanessa (Hoofdbestuur OCMW)
3. Vandewalle Axelle – dochter van Francis Vandewalle (AZ VE 040)
Geboren in 2001
1. De Jonckeere Lucca – zoon van Cortier Wendy (AZ Sint-Jan)
2. Van Eenoo Jana – dochter van Cuvelier Martine (WZC De Zeventorentjes)
3. Demuydt Jordy – zoon van Brugge Pascale (Hoofdbestuur OMW)
Geboren in 2002
1. Debbaut Kyana – dochter van Geernaert Anje (WZC Minnewater)
2. Rosseel Robbe – zoon van Behaeghe Sabine (Hoofdbestuur OCMW)
3. De Corte Andres – zoon van Geldof Ann (Hoofdbestuur OCMW)
Geboren in 2003
1. Ghyssaert Helder – zoon van Cloet Martine (AZ Sint-Jan)
2. Vlaeminck Emiel – zoon van Pollet Sofie (Hoofdbestuur OCMW)
3. Derudder Mathisse – zoon van Volckaert Vanessa (AZ Sint-Jan)
Geboren in 2004
1. De Rynck Reninca – dochter van De Rynck Bart (WZC Minnewater)
2. Tallir Alessia – dochter van Bonamie Valerie (Hoofdbestuur OCMW)
3. Devooght Jasper – zoon van DeWitte Tine (WZC Sint-Clara)
Geboren in 2005
1. Callier Amandine – dochter van Pieters Beatrijs (SFX)
2. Maes Niels – zoon van Maes Hartwig (AZ Sint-Jan – ICT)
3. Lantsoght Mauro – zoon van Oosterlynck Maureen (AZ Sint-Jan)
Geboren in 2006
1. Declerck Jenson – zoon van Herssens Kim (Hoofdbestuur OCMW)
2. Van Waeleghem Glen – zoon van Vandewalle Saskia (WZC Minnewater)
3. Michiels Thijs – zoon van Van Houcke Isabel (AZ Sint-Jan)
Geboren in 2007
1. Devisch Rune – zoon van Verbouw Sylvie (AZ Sint-Jan)
2. Dupont Melanie – dochter van Jorion Isabel (Hoofdbestuur OCMW)
3. Crevits Lowie – zoon van Floreal Sandra (SFX)
Geboren in 2008
1. De Neve Imme – dochter van Morgan Sylvie (SFX)
2. De Roeck Lennert – zoon van Drubbel Annelies (AZ Sint-Jan)
3. Gevaert Zeno – zoon van RouzeeWendy (AZ Sint-Jan)
Geboren in 2009
1. Vanliefde Hayley – dochter van De Brouwer Jill (Hoofdbestuur)
en Vanliefde Dimitri (Hoofdbestuur)
2. Hillewaert Simon – zoon van De Neve Valerie (AZ Sint-Jan)
3. Kinyanjui Jana – dochter van De Vis Fabienne (Hoofdbestuur OCMW)

Winnaars Ballonwedstrijd Sinterklaasfeest