Bestuursleden

Algemene contactgegevens:

Hoofdbestuur Sofoco

  • Sabine Van Hamme
    Voorzitter Sofoco – Bestuurslid ‘beperkt comité’
    WZC Van Zuylen
    050 32 79 02
    sabine@sofoco.be
  • Christian Van Hamme
    Ondervoorzitter Sofoco
    Ruddersstove, OCMW-Brugge
    christian@sofoco.be
  • Rita Simoens
    Secretaris – Bestuurslid ‘beperkt comité’
    Secretariaat Sofoco, OCMW Brugge
    050 32 70 76
    rita@sofoco.be
  • Farida Cidi
    Penningmeester – Sportverantwoordelijke
    Secretariaat Sofoco, OCMW Brugge
    050 32 70 78
    fari@sofoco.be

Bestuursleden Sofoco

  • Sabine Behaeghe
    Bestuurslid Sofoco
    Personeelsdienst, OCMW Brugge
    050 32 75 19
    sabine.behaeghe@sofoco.be
  • Bram Claeys
    Bestuurslid Sofoco
    Rudderstove
    bram@sofoco.be
  • Nancy David
    Bestuurslid Sofoco
    Lokaal dienstencentrum ’t Reitje
    050 32 60 95
    nancy@sofoco.be
  • Valerie Dekeuninck
    Bestuurslid Sofoco
    WZC Hallenhuis
    050 32 79 29
    valerie@sofoco.be
  • Jos Demarest
    Bestuurslid Sofoco
    Afgevaardigde OCMW/Mintus
    jos@sofoco.be
  • Barbara De Smet
    Bestuurslid Sofoco
    Hoofdzetel OCMW/Mintus
    050 32 74 52
    barbara@sofoco.be
  • Marleen Dhoore
    Bestuurslid Sofoco
    WZC Hallenhuis
    050 38 94 67
    marleen@sofoco.be
  • Sandy Holvoet
    Bestuurslid Sofoco
    Technische dienst, OCMW Brugge
    050 32 74 00
    sandy@Sofoco.be
  • Elzela Salkanovic
    Bestuurslid Sofoco
    Technische dienst, OCMW Brugge
    050 32 74 00
    elzela@sofoco.be
  • Maurice Vanparys
    Bestuurslid Sofoco
    Voorzitter Seniorenraad
    Voormalig werkzaam te: WZC Van Zuylen
    maurice@sofoco.be
  • Maureen Vanwalleghem
    Bestuurslid SOFOCO
    Arbeidsgeneeskunde, OCMW Brugge
    050 32 71 00
    maureen@sofoco.be

Ere-bestuur