Bestuursleden

Algemene contactgegevens: E-mail: info@sofoco.be

Hoofdbestuur

Bestuursleden

  • Sabine Behaeghe
    Bestuurslid SOFOCO
    Werkzaam te: Personeelsdienst, OCMW Brugge
    T: 050 32 75 19
    E: sabine.behaeghe@OCMW-brugge.be
  • Johny Berghman
    Bestuurslid SOFOCO – Bestuurslid ‘beperkt comité’
    Werkzaam te: Dienst Pathologische Anatomie, Campus Sint-Jan
    T: 050 45 27 27
    E: Johny.Berghman@azsintjan.be
  • Farida Cidi
    Bestuurslid SOFOCO – sportverantwoordelijke
    Werkzaam te: secretariaat Sofoco, OCMW Brugge
    T: 050 32 70 78
    E: Farida.cidi@ocmw-brugge.be
  • Nancy David
    Bestuurslid SOFOCO
    Werkzaam te: lokaal dienstencentrum Reitje
    T: 050 32 60 95
    E: nancy.david@ocmw-brugge.be
  • Francois De Brouwer
    Bestuurslid SOFOCO
    Werkzaam te: Hoofdbestuur OCMW Brugge
    T: 050 31 09 17
  • Marleen Dhoore
    Bestuurslid SOFOCO
    Werkzaam te: WZC Hallenhuis
    T 050 38 94 67
    marleen.dhoore@ocmw-brugge.be
  • Dirk Francois
    Erevoorzitter – Bestuurslid SOFOCO
    E: dirk@pevaz.be
  • Lieve Pollet
    Bestuurslid SOFOCO
    Werkzaam te: medisch secretariaat, campus Serruys Oostende
    T: 059 40 21 55
    E: godelieve.pollet@azsintjan.be
  • Sandy Holvoet
    Bestuurslid SOFOCO
    Werkzaam te: Technische dienst OCMW Brugge
    T: 050 32 74 00
    E: Sandy.Holvoet@OCMW-brugge.be
  • Viviane Nollet
    Raadslid OCMW
  • Ignace Peire
    Bestuurslid SOFOCO
    Werkzaam te: Security campus Sint-Jan
    T: 050 45 39 00
    E: Ignace.Peire@azsintjan.be
  • Rita Simoens
    Bestuurslid SOFOCO – Bestuurslid ‘beperkt comité’
    Werkzaam te: Secretariaat Sofoco, OCMW Brugge
    T: 050 32 70 76
    E: info@sofoco.be
  • Sabine Van Hamme
    Bestuurslid SOFOCO
    Werkzaam te: Zorgverlening OCMW Brugge
    T: 050 32 64 18
    E: Sabine.Vanhamme@OCMW-brugge.be
  • Valerie Vantroyen
    Bestuurslid SOFOCO
    Werkzaam te: Patiëntenadministratie, campus Sint-Jan en campus Serruys
    T: 059 555 305
    E: valerie.vantroyen@azsintjan.be
  • Maureen Vanwalleghem
    Bestuurslid SOFOCO
    Werkzaam te: Arbeidsgeneeskunde, OCMW Brugge
    T: 050 32 71 00
    E: maureen.vanwalleghem@ocmw-brugge.be

Ere-bestuur

  • Dirk François
    Ere-voorzitter
  • Marc Lowyck
    Ere-secretaris
  • Annie Huwel
    Ere-penningmeester
  • Eric Creyf
    Ere-secretaris
  • Jacques Pardo
    Ere-voorzitter